Bangalos Em Frente A Praia
| Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand | Husdjur Husdjur tillåtna |
Hotellet Bangalos Em Frente A Praia Camaçari ligger inom 1 km från Praia de Jaua och ungefär 25 minuters promenad från Galeria Karlus Arte Pura. Detta hotell har också en parkering.
I rummen finns matplats för gästernas bekvämlighet. De är utrustade med privata badrum.
Restaurangen Subway är också belägen ganska nära hotellet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
Mat och drycker
- Gemensamt kök
- Köksgeråd
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Var kan jag parkera min bil under vistelsen på hotellet Bangalos Em Frente A Praia?
Gäster på hotellet Bangalos Em Frente A Praia kan parkera sina fordon på privat parkering. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Bangalos Em Frente A Praia?
Gäster på hotellet Bangalos Em Frente A Praia måste checka ut vid 11:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på hotellet Bangalos Em Frente A Praia?
Det genomsnittliga rumspriset på hotellet Bangalos Em Frente A Praia är 28$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.